poniedziałek, 28 maja 2007

Wszędzie te homoseksualne spiski!


Człowiek nic dosłownie zrobić nie może, nic obejrzeć, nic przeczytać, ani posłuchać bez natrafienia na nachalną homoseksualną propagandę.
Cokolwiek by nie zrobił, zaraz, znikąd wręcz, niczym Fantomas pojawia się homoseksualista i promuje, promuje.

Pół biedy, kiedy pojawia się on przed osoba dorosłą, ta odporna jest na takie zakusy. Choć lepiej dmuchać na zimne, nie wiadomo bowiem jakich szatańskich sztuczek użyje ów, aby tylko przeciągnąć na swoją chorą stronę.

Tragedia pojawia się, kiedy na drodze zepsutego, wyrachowanego sodomity, pojawi się człowiek młody. A wiadomym jest, że im młodszy tym bardziej podatny na wirusa homoseksualizmu, którego tak łatwo wszczepić mu do głowy. I ani się obejrzysz rodzicu, jak jednego dnia dziecko spotka w szkole Biedronia, a drugiego będzie majaczyło już niczym w malignie, o równouprawnieniu, tolerancji i innych tego typu bezeceństwach.

Cieszy więc wielce, że są osoby niczym te charty czujne. Wypatrujące jak Argus wszelkich prób zepchnięcia młodych ludzi z jedynie słusznej ścieżki wychowawczej, jaką szczęśliwie nam panujący minister edukacji im łaskawie raczył wykarczować w tym dzikim lesie liberalizmu.

Niczym mityczny olbrzym o stu oczach, Szanowna Pani, rzeczniczka praw dziecka, Ewa Sowińska. Szanowna ta Pani, niezwykłą przenikliwością się wykazałwszy, odkryła ponure knowania homoseksualnego lobby. Otóż jeden z teletubisiów okazał się gejem! Siedzi taki w telewizorze i się promuje. Zatruwa ledwie kilkumiesięczne umysły naszych dziatek trutką gejowskiej propagandy.

Paraduje ów bezwstydny zboczeniec, z damską torebką w ręce. Za nic mając dobre obyczaje, wstyd zwyczajny, dobry gust nawet! A czy symbol trójkąta nie jest symbolem seksualnego rozpasania, któremu każdy bez wyjątku sodomita się oddaje?
Czyż ilość boków trójkąta pomnożona przez 222, czyli 10 sierpnia (222 dni od początku roku), to dzień w którym obalono w Francji monarchię - początek bezbożnych rządów w tym kraju, nie da szatańskiej liczby 666?

Zaprawę powiadam Wam. Czujmy bądźmy, tępmy bezlitośnie wszelkie sodomickie zakusy na niewinne duszyczki naszych dziatek. Wdzięczni bądźmy za taki ludzi jak Szanowna Pani Sowińska Ewa, która czuwa, aby żaden zboczeniec nie splamił swą propagandą czystych główek naszych dzieci!

Brak komentarzy: